alt
alt

Активний відпочинок на Кіпрі


Кіпр – острів з красивою природою і великою кількістю цікавих пам’яток. Його свіже повітря і  неймовірної краси краєвиди заряджають енергією на довгий час. М’який клімат робить відпочинок особливо приємним. На Кіпрі є величезна кількість розваг, як для молоді, так і для сімей з дітьми. Якщо ви збираєтеся на Кіпр, активний захоплюючий відпочинок для вас організує наша компанія “ТамТаТут”.

Ми пропонуємо велику кількість турів різної складності. Кожен маршрут продуманий до дрібниць, щоб туристи добре відпочили, отримали максимум позитивних вражень. Кожну групу туристів супроводжує досвідчений гід, який досконально знає маршрут. Ми надаємо в оренду все необхідне туристичне обладнання, тому підготовка до подорожі не займе багато часу. Ми зробимо все можливе, щоб активний відпочинок на Кіпрі подарував максимум позитивних емоцій.

Кіпр – активний відпочинок на будь-який смак

Острів не дарма користується великою популярністю у туристів з усього світу. До їхніх послуг красиві пляжі, цікаві пам’ятки, широкий вибір варіантів активного дозвілля в будь-яку пору року. Кожен гість Кіпру без зусиль знайде для себе цікаве заняття. Активний відпочинок на Кіпрі на кілька днів або більш тривалий період гарантовано залишить незабутні враження.

Популярні види активного відпочинку на Кіпрі:

alt

Віндсерфінг. У кожному великому місті до послуг туристів гіди, які проведуть заняття для новачків і досвідчених туристів. Школи віндсерфінгу – це своєрідні співтовариства однодумців, де можна познайомитися з новими, неординарними людьми.

alt

Гірські лижі. Чисте гірське повітря наповнене запахом сосни, чудові пейзажі залишають незабутні враження. На гірських масивах Троодос і Кирінія туристів очікують траси різної складності.

Походи в гори. Короткі екскурсії і тривалі піші походи проводять на схилах гірських масивів Кіпру в літню пору року. До послуг туристів численні майданчики для кемпінгу.

alt

Джип-сафарі. Прогулянки на позашляховиках по красивих заповідних місцях користуються у туристів високим попитом. Такі прогулянки, як правило, включають відвідування кількох пам’яток.

Кіпр: активний відпочинок і нові враження

По-справжньому познайомитися з островом можна тільки за межами комфортабельного готелю. У невеликих селах туристи дізнаються про культуру, побут, ремеслах і традиціях жителів Кіпру, повністю занурюються в місцевий колорит.

Популярні пам’ятки:

  • Царські гробниці. Некрополь знаходиться поблизу від міста Пафос. Підземні гробниці, починаючи з 3-го століття до нашої ери, служать місцем останнього притулку для аристократії острова.
  • Кіккський монастир. Свого часу цей чоловічий монастир, розташований на вершині гори, славився своїм багатством. Сьогодні в будівлі діє храм, відкритий музей для туристів.
  • Собор Святого Миколая. Один з найбільш мальовничих храмів острова розташований в місті Фамагуста. Собор був побудований кіпрськими королями, оформлений в готичному стилі.
  • Буюк ​​Хан. Караван-сарай побудований в 16-м столітті і став на острові першої в’язницею. Деякий час ця споруда також використовувалась, як притулок для жебраків. Сьогодні в ньому розташовується галерея мистецтв.

Отзывы о нас

Читати всі відгуки
alt alt