alt
alt

Ближайшие туры за границу:

Наша компанія пропонує активний відпочинок за кордоном в Європі, Туреччині, Грузії та на Кіпрі.

Відвідування нових країн – кращий варіант проведення відпустки. Останнім часом все більше людей віддають перевагу активному захоплюючому відпочинку за кордоном стандартним екскурсіях і розвагам на території готелю. Найпопулярніші варіанти: піші походи, рафтинг, джип-сафарі, сходження в гори, дайвінг, велосипедні прогулянки.

Мрієте про нові країни і яскраві враження? Відправляйтесь на активний відпочинок за кордоном разом з компанією “ТамТаТут”. Ми пропонуємо великий вибір турів на будь-який смак. Для початківців туристів – прості маршрути, які не потребують спеціальної підготовки та під силу навіть дітям. Для досвідчених туристів розроблені складні сходження, тури, які допоможуть перевірити свої сили і набратися нового досвіду. Організуємо корпоративний активний відпочинок за кордоном. Компанія надає в оренду все необхідне туристичне спорядження, тому нашим клієнтам не доводиться займатися його покупкою.

Активний відпочинок за кордоном – відвідування нових країн з користю для здоров’я

Тури, які передбачають активний відпочинок – це незабутні враження. Вони доступні, як для досвідчених туристів, так і для новачків, сімей з дітьми. Свіже повітря і спілкування з природою знімають втому і нервову напругу, дарують заряд бадьорості на довгий час.

Вибирайте активний відпочинок за кордоном від компанії “ТамТаТут”, щоб відмінно провести час відпустки!

alt alt