alt
alt

Ближайшие сплавы на байдарках:

Водний туризм

–один з популярних видів відпочинку в теплу пору року. З кожним роком все більше людей вважають за краще сплав по річках на байдарках у вихідний день або під час відпустки поїздкам на курорти. Хочете відпочити на природі з користю для здоров’я, познайомитися з новими людьми, вдосталь помилуватися пейзажами і відчути себе? Вибирайте тури на байдарках від нашої компанії “ТамТаТут”.

Організація сплаву по річці – один з основних напрямків нашої діяльності. Ми пропонуємо велику кількість добре продуманих маршрутів різної категорії складності. Відпочивайте з нами в Україні або за кордоном. Ми підберемо для кожного туриста цікавий маршрут. Новачкам і сім’ям з дітьми підійде катання на байдарках у вихідні або будні тривалістю 1-2 дні. Досвідченим туристам ми пропонуємо більш складні сплави на байдарках різної тривалості.

Групи супроводжують досвідчені гіди, які зроблять все, щоб туристи отримали максимум задоволення. Надаємо прокат туристичного обладнання. Перед початком сплаву обов’язково проводимо інструктаж, щоб уберегти туристів від можливих неприємностей. Гіди досконально знають маршрути, вміють знайти підхід до кожного учасника групи.

Сплав на байдарках – кращий активний відпочинок в колі сім’ї, колег або друзів

Віддаєте перевагу сплавлятися по річці замість того, щоб просто лежати на пляжі або проводити вихідний день перед телевізором? Байдарковий похід – це відмінна можливість відпочити від галасливого і запорошеного міста, насолодитися унікальними природними пейзажами, активно провести час на свіжому повітрі. Щоб сплавитися по річці, не потрібна спеціальна підготовка, а прості маршрути по плечу навіть дітям. Незабутні враження та заряд бадьорості гарантовано людям будь-якого віку.

Сплав по річках на байдарках: основні переваги

  • Відпочинок на байдарках має доступну вартість. Він обійдеться значно дешевше, ніж поїздка на курорт, так як витрати на оплату проживання в готелі відсутні. Сплав на байдарках – відмінний варіант для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку.
  • Водний похід на байдарках підходить для людей з різною фізичною підготовкою. Нести на собі речі немає необхідності.
  • Туристи пройдуть значну відстань за короткий час. Їх чекає велика кількість мальовничих пейзажів і нових вражень.
alt alt