alt
alt

Найближчі піші походи:

Піші походи, пішохідні тури по Україні, Кіпру, Туреччини, Грузії:

Пішохідний туризм

– це не просто відпочинок, а особливий стиль життя. Хочете відкрити для себе красу життя в наметі і вечірніх посиденьок біля вогнища, насолодитися мальовничими пейзажами і оглядом визначних пам’яток без натовпів докучливих туристів? Відправляйте в обраний піший похід разом з нами!

Ми пропонуємо велику кількість цікавих турів різного ступеня складності по Україні, Кіпру, Туреччини, Грузії та інших країн. З легкими походами впораються навіть новачки, вони відмінно підходять для сімейного відпочинку з дітьми. Досвідченим туристам ми запропонуємо більш складні маршрути, які дозволяють використовувати всі наявні навички, випробувати свої сили.

Наша компанія “ТамТаТут” надає прокат туристичного обладнання, тому нашим клієнтам немає необхідності купувати намети та спальники. Групи ведуть досвідчені гіди, які відмінно знають маршрут, вміють знайти спільну мову з кожним туристом. Вони допоможуть учасникам походу перетворитися в єдине ціле, уникнути проблем і неприємностей на шляху прямування.

Піші походи – необмежені можливості для пізнання світу

Пішохідні тури користуються великою популярністю, так як це відмінна можливість подорожувати по всьому світу, не витрачаючи на відпочинок занадто великі суми. Сьогодні мандрівникам доступні тури практично в будь-яку точку планети, в тому числі, і в найвіддаленіші її куточки. Це можливість подивитися визначні пам’ятки і унікальні куточки природи, до яких неможливо добратися транспортом. Пішохідний туризм по пересіченій місцевості і походи в гори вибирають мандрівники, які хочуть випробувати себе.

Пешие групповые походы: основные преимущества

Отсутствие расходов на отели и дорогие рестораны делает туризм, пешие походы доступными для каждого. Это возможность посмотреть мир при ограниченном бюджете.

Пешеходные походы, ночевки в палатке под открытым небом положительно сказываются на состоянии здоровья. Физические нагрузки, длительное пребывание на свежем воздухе вдали от городского смога зарядят энергией на долгое время.

Пешие туристические походы – это возможность побыть наедине с природой и погрузиться в местный колорит. Большинство туров включают посещение разнообразных достопримечательностей в населенных пунктах по пути следования.

alt alt